Aktualnie znajdujesz się na: Strona głównaWspółpraca KB Projekt - Biuro Architektoniczne.

Współpraca


Biuro Architekktoniczne.
Biuro Architekktoniczne.

KB Projekt jest biurem architektonicznym specjalizującym się od 10 lat w tworzeniu gotowych projektów domów. Wymierny efekt pracy tej firmy to oferta 600 projektów domów mieszkalnych oraz 82 projekty budynków gospodarczych i komercyjnych sprzedawanych na terenie całego kraju.
Swój dorobek prezentują na rynku ogólnopolskim poprzez autorskie wydawnictwa katalogowe oraz własne czasopisma " Dom Rodzinny" i " Gotowe Projekty ".
KB Projekt przez cały okres swego istnienia kreuje i promuje ciekawe pomysły architektoniczne w zakresie projektów domów jednorodzinnych własnego autorstwa.
Firma ta proponuje rozwiązania, które w tradycji architektonicznej zasługują na kontynuację, a zarazem wyznacza nowe trendy, tym samym dając inwestorom rozeznanie wśród splątanych  ścieżek dzisiejszego rynku.
Oferta KB Projekt dostosowuje się do potrzeb i możliwości współczesnych Polaków. Obok klasycznych rozwiązań znaleźć tu można domy z błyskotliwym pomysłem o nowatorskim, wysokim poziomie architektonicznym, zdolnym zaspokoić nie tylko estetycznie wyrafinowane gusta, lecz również pozwalające spełnić oczekiwania funkcjonalne inwestorów XXIw.
Zadowolenie klientów firmy KB Projekt i jakośc obsługi to sprawy priorytetowe. Gwarancją stabilności, rzetelności i jakości firmy jest zdobyte doświadczenie, renoma i uznanie klientów.
Kilkanaście tysięcy polskich rodzin mieszka już w domach wybudowanych według dokumentacji powstałek w pracowni KB Projekt.
Jako zespół pracuje nad nowymi propozycjami. Chcąć sprostać nowym Klientom i wciąż nowym oczekiwaniom, firma jest otwarta na wszlkie sugestie i gorąco zaprasza do wsółpracy.

Zapraszamy więc  naszch Klientów do skorzystania z tej oferty, a o szczegóły prosimy pytać w naszym Biurze !!

Liczba wyświetleń: 1442
Interesuje mnie:
Mieszkania - sprzedaż
Domy - sprzedaż
Działki - sprzedaż
Lokale - sprzedaż
Obiekty - sprzedaż
Mieszkania - wynajem
Domy - wynajem
Działki - wynajem
Lokale - wynajem
Obiekty - wynajem